Menu
Obec Ratnovce
Ratnovce

Kanalizácia obce-rozhodnutie

Kanalizácia-rozhodnutie

                                                             Vážení spoluobčania.

Ak sledujete dianie v našej obci a sledujete tiež obecnú internetovú stránku www.ratnovce.sk isto neušlo Vašej pozornosti, že v roku 2017 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky ako Riadiaci orgán pre Integrovaný regionálny operačný program vyhlásil výzvu na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok na zlepšenie zásobovania pitnou vodou, čistenie odpadových vôd, kanalizácia IROP-PO4-SC421-2017-19 Dnes po rokovaniach a stretnutiach s kompetentnými na úrovni ministerstiev ako zadávateľov výziev, Úradom Trnavského samosprávneho kraja a projektantmi naša obec obdržala rozhodnutie Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR o schválení žiadosti o nenávratný finančný príspevok vo výške vyše 3,2 milión € určenej na výstavbu kanalizácie v obci Ratnovce. Súčasne s relizáciou výkopových prác máme predjednané aj uloženie sietí pre káblovú televíziu a internet. Som rád, že túto informáciu môžem už dnes oficiálne zverejniť nakoľko táto investícia je pre našu obec významná a prioritná. Prinesie do našej obce vysokú kvalitu v zabezpečení základných potrieb obyvateľstva a v konečnom dôsledku ju posunie aj na realitnom trhu, čím sa zvýši hodnota vašich majetkov a nehnuteľností. Čaká nás však ešte veľa náročných krokov a práce k dosiahnutiu celkového cieľa. Ten prvý a najdôležitejší t.j. zabezpečenie financii sme zvládli a verím, že s nasadeným tempom zvládneme aj tie ostatné. Skúsenosti s využitím prostriedkov z dotácii sme získali pri výstavbe nového pavilónu Materskej školy ktorú sme úspešne zvládli v rekordne krátkom čase a verím že aj táto veľká investičná akcia sa dočká úspešného konca.

 

                                                                                                                          Peter Gogol

                                                                                                                         starosta obce

 

Prílohy

kanal rozhod..pdf

kanal rozhod..pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 953,17 kB
Dátum vloženia: 8. 8. 2018 8:57
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 8. 2018 14:28
Autor: Správce Webu

Náhodné foto

Náhodný výber z galérie

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

facebook

Mapa inžinierských sietí

ZMOS

logo

Počítadlo prístupov

Návštevnosť:

Počítadlo prístupov

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na